Producenci
Zwroty i reklamacje

Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki zgłosi fakt odstąpienia od zakupu oraz w ciągu 14 dni dostarczy zwracany towar do naszej firmy (osobiście lub przesyłką kurierską).

Zgłoszenie zwrotu towaru należy dokonać telefonicznie, pod numerem: 733 530 422 lub e-mailem na adres biuro@musicmax.pl. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie towaru w nienaruszonej postaci, tj. bez śladów użycia. Zwroty towaru przyjmowane są wyłącznie osobiście w naszym biurze lub przesyłką kurierską (ze względu na wysoką wartość przesyłki).

Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować, dołączyć kserokopię paragonu/faktury wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od zakupu opatrzonym datą i podpisem osoby, która dokonała zakupu, a także z podanym numerem konta, na który zostanie przelewem zwrócona cena towaru. Tak zapakowany towar należy odesłać na adres wskazany przez nas telefonicznie lub e-mailowo. Przesyłki na koszt firmy nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy. Gwarantujemy zwrot wartości towaru pomniejszony o ewentualne koszty jego wysyłki.

Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki i zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl